top of page

REKREASYON & İYİ YAŞAM

NOP_Kamp_Alan%C3%84%C2%B1_edited.jpg

Kamp Alanı

Şehirin yanı başında ancak doğanın tam ortasındaki kamp alanımızda kurumsal ve şirket organizasyonlarında; okul ve üniversite etkinliklerinde kamp deneyimini 7'den 77'ye herkese yaşatıyoruz.

yoga.jpg

Yoga - Meditasyon - Nefes

Tabiat ananın kucağında, ağaçların gölgesinde, doğanın huzuru içinde beden ve ruh sağlığı için yoga etkinliklerine ve gelişim kamplarına davetlisiniz.

Forest-Fit.jpg

Koşu - Yürüyüş - Bisiklet

Beton yığınları üstünüze üstünüze mi geliyor, bedenler şehir hayatının kaosundan yorgun mu hissediyor. Gelin bedenlerinizi, ruhunuzu ve zihninizi Nişantepe Orman Park dahilindeki doğal yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurlarında dengeleyin. Davetlimizsiniz!

hobibahce1.jpg

Hobi Bahçesi

Toprakla uğraşmak her zaman ayrı bir keyif olmuştur ve çoğu insan için toprak bir tutkudur. Ama şehir hayatı bizi doğadan uzaklaştırdıkça istediğimiz gibi ekip biçmek, sebze/meyve yetiştirmek iyice imkansızlaştı. Topraktan uzaklaştıkça negatif enerjiler bedenlerimizde birikti ve biz bu negatif enerjileri stres diyip geçiştirdik. İsteklerimizi sürekli erteledik… Peki hayatınızı, hayallerinizi ertelemek yerine keyif aldığınız aktivitelerle zaman geçirmek istemez miydiniz?

Detaylı bilgi için lütfen bizlere ulaşın. 535 674 9398

bottom of page