top of page
Ara
  • Nişantepe Orman Park

Pandemi Süresince Macera Parkı İşletmemiz


Nisantepe Orman Park #maceraparkı Covid-19 salgını süresince "Kısıtlı kapasite" ve "Sosyal Mesafe" kurallarına göre hizmet vererek maceraperestler arasındaki sağlık güvenliğini maksimumda tutmaya gayret edeceğiz.


Macera parkı için bizleri ziyaret ettiğinizde mutlaka maskenizi takınız. Macera parkurlarına girecek misafirlerimizin önce ateş ölçümleri yapılır. Sonrasında katılımcıların ekipman giyimi, eğitim tamamlama süresince ve parkurda ilk istasyona kadar maskelerini çıkarmamalıdır.


Ekipman teslimi ve ekipman teslim öncesi dezenfektasyon kullanımı gereklidir. Maceracıların gün içinde kullandığı ekipmanlar aynı gün içinde yeniden kullanılmayacak olup bir sonraki kullanıma kadar dezenfektasyon işlemlerine tabi tutulur.


Biliyoruz 4 duvar beton arasında ruhlarımız bunaldı, sıkıldı. Ancak tedbirleri elden bırakamayız. Sizlerden ricamız görev yapan arkadaşların yönlendirme ve önerilerine kulak verelim. Yalnızca kendimizin değil bizden sonra deneyimi yaşayacak arkadaşlarımızın sağlığına da önem verelim.


Sosyal mesafe kurallarına yönelik hazırlanmış bekleme alanları içinde kalalım ve yığılma yoğunlaşma olmaması adına 531 885 33 22 nolu telefon numarasından rezervasyon yapalım.


Keyfiniz ve heyecanınız #korona ya inat sonsuz olsun.

82 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Covid-19

bottom of page