top of page
Nişantepe Orman Parkta
Eğitim Kurumları Öğrencilerine Özel Programlar

2020 yılında faaliyete geçirdiğimiz Nişantepe Orman Park tesisimizde odağımız olan "RekreasyonEğitim ve Spor" başlıkları altında eğitim kurumlarının öğrencileri için sektörde 15 yılı aşkın sürede edindiğimiz fayda değeri yüksek bir çok programı bir araya getirdik.

Program kurucularımız gerek kurumsal eğitim organizasyonlarında edindikleri tecrübeler, gerekse Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarında öğrenciler ile yürüttükleri alternatif eğitimler, macera klüpleri, yaz kampı programlarında kazanılan deneyimlerin tümünü hem akademik hayata hem de bireysel hayatlara dokunacak şekilde tasarlandı.

3 yaşından 22 yaşına kadar tüm genç arkadaşlarımıza doğada sunabildiğimiz yürüyüş, kamp, oryantiring (orienteering), define avı, survivor parkuru, ipli macera parkları, zip coaster, zip tour, dev salıncak, yoga alanları, Woodathlon engel parkuru, Kids of Jungle eğlence parkı ile farklı alternatifler sunuyoruz.

 

Okul ve okul öncesi kurumlarının öğrencilerinin 3 yaşından üniversiteden mezun oldukları güne kadar faydalanabilecekleri, doğada deneyimleyerek özümseyecekleri bütün programlarımıza ve atölyelerimize sıkılmadan, becerilerini geliştirerek ve aynı zamanda eğlenerek katılabilirler. Çatısız ve duvarsız sınıflıklar arasında konumlandırdığımız Toprak Okulu ile ekolojik eğitim atölyelerini hayata geçti. Genç kardeşlerimiz için Yöne Team Eğitim ve Danışmanlığın katkıları ile gerek İngilizce gerekse Türkçe uygulanan liderlik programları, doğada yaşam eğitimleri, temel kampçılık ve doğada yaşam atölyeleri ile sıra dışı programlar sunuyoruz. 

 

Hayatlarının yaklaşık 20 yılını doğaya, doğada yaşamaya, doğada olmaya ve doğadan öğrenmeye gönül vermiş ekibimiz ile sizlere çizgi dışı programlarda birlikte geleceğe katkı sağlamayı hayal ediyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizlere +90.531.885.3322 den ulaşabilirsiniz.   

Hizmet noktalarımız;

1. Pine Macera Park (İpli macera parkı, zip coaster, zip tour, dev dalıncak)

2. Woodathlon - Engel Parkuru (Survivor Parkuru)

3. Toprak Okulu - Ekolojik Eğitim Atölyeleri

4. Pine Camping - Çadır Kamp Alanı

5. Seminer/Eğitim/ Toplantı Salonu

6. Pine Orienteering Parkuru

Sunduğumuz Hizmetler;

a. Macera

b. Eğitim

c. Doğa Atölyeleri

e. Liderlik Kampları

f. Eğlence

g. Deneyim

h. Yaz Kampları

MARKA YERLEŞİM PLANI

Nişantepe Orman Park Vaziyet Planı

press to zoom

Pine Adventure Park

press to zoom

Halı Saha

press to zoom

Nişantepe Orman Park Vaziyet Planı

press to zoom
1/6

SUNUM

SOSYAL MEDYA

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page