top of page

MACERA ORMANI

Heyecanı Ağaçlar Arasında Gizli

Avrupa İp Parkurları yönetmenliğine uygun hazırlanan Macera Adamızda İpli Macera Parkı, Zip Coaster, Zip Tour ve Dev Salıncak aktivitelerimiz ile sizlere sağladığımız kişisel koruyucu ekipmanlar ve farklı oyunlar ile 20 000 m2'lik alanı keşfe davet ediyoruz.

 

Tesisimizde 140 cm'den uzun misafirlerimiz için adrenalin dolu farklı parkurlarda eğlenceyi garanti ediyoruz. Yetişkinler ve 140 cm üzerindeki misafirler kendi başlarına parkurlara girebilir iken, 130-140 cm arası minik dostlarımız yanlarında bir büyükleri ile parkurları deneyebiliyor.  Misafirlerimiz parkurlarda adrenalin dolu anlarda eğlenir iken gün boyunca uzman ekibimiz tarafından gözlemlenir.

İpli Macera Parkı

Monotonluktan veya beton yığınları arasında sıkışıp kalmış özgür ve maceracı ruhları heyacanı iplemeye davet ediyoruz!
20 dönümlük alan içinde kurulmuş Türkiye'de eşi benzeri olmayan ipli macera parkımız da rotanızı siz alternatifler arasından belirliyor, heyecan ve adrenalin seviyesini siz belirliyorsunuz.

Toplam 66 oyun, 720 metre oyun alanı.

IMG-20200906-WA0012.jpg
IMG-20201117-WA0005.jpg

Zip Coaster

Zip line ile Roller Coaster kırması olan bu yeni macera Türkiye'de henüz çok yeni. Sıradışı bu deneyimi yaşamaya davet ediyoruz sizi.


Kulede başlayan yolculuk ağaçların arasında dönüşler, inişler ve çıkışlar arasında devam edip sizlere sıra dışı bir heyecan sözü veriyor.

Toplam 250 metre.

Zip Tour

Metrelerce yükseklikten uçma deneyimine hazır mısınız? O zaman bu davetimizi geri çevirmezsiniz.

 

Türkiye'de bir ilk olan Zip Tour projemizle tek hatta uçmak keyfini geliştirmek ve genişletmek için macera adamız üstünde sizlere gezme ve deneyimle imkanı sunuyoruz.

Toplamda 11 istasyon, 270 metre toplam kayış

ziplineipte-kayma-nedir.jpg
climbing wall.jpg

Tırmanma Duvarı

Hayatımız ağaç tepelerinde geçti veya aman canım bunda ne var diyen tüm meraklıları yer çekimine meydan okumaya davet ediyoruz.

Yükseklik 10, genişlik 4 metre

Woodtathlon Parkuru

Grup müsabakalarına uygun, televizyondan takip ettiğimiz Survivor Oyunlarından derlediğimiz; içine pentathlon disiplinini biraz serpiştirdiğimiz oyunları deneyimlemeye davet ediyoruz.

survivor.jpg
bottom of page