20d39bb5aef8417791a3cb6c88820fe8.png

NİŞANTEPE ORMAN PARK: Şimdi Doğaya Kaçma Zamanı

Türkiye'nin Yeni Doğal Yaşam Alanı

NİŞANTEPE ORMAN PARK spor, sağlıklı yaşam, macera ve eğitim odaklı bir yaşam alanıdır. En son teknoloji ve güvenlik standartlarına uygun üretilen rekreasyon tesisimiz, siz doğa severlere farklı alternatifler sunuyor.

Macera arıyorsanız, doğanın kalbinde şehirin yanı başında yürüyüş, koşu yapmak veya bisiklete binmek mi istiyorsunuz; çocuklarınızın toprakla, ağaçla, bulutlarla oynamasını, oynarkende hayata dair tecrübelere edinmesini mi istiyorsunuz; şirketinizin çalışanları veya müşterilerinizi yeni ve farklı bir atmosferde ağırlamak mı istiyorsanız; yada aileniz ve sevdikleriniz ile doğada keyifli ve huzurlu bir gün geçirmeyi mi planlıyorsunuz... o zaman doğru yerdesiniz.

 
HikingSafetyGroupWalksThroughWoodsFlickr.jpg_edited.jpg

ETKİNLİK ve AKTİVİTE ALANLARI

Doğanın Macera, Spor, Eğitim ve Eğlence ile Buluşma Noktası

_YA_9066_edited_edited.jpg
maxresdefault_edited_edited.jpg
shutterstock_772080394-1000x423.jpg

MACERA ADASI

Hayata heyecan katmaya hazır mısın?

Parkımızda ipli macera parkı, zip coaster, zip-tour ve  dev salıncak aktiviteleri ile heyecanınıza ortak oluyoruz. Yakın bir zaman da tırmanma duvarı, zip-line ile sizleri yeni deneyimler ile ağırlayacağız.

Covid-19 salgını süresince "Kısıtlı kapasite" ve "Sosyal Mesafe" kurallarına göre hizmet vererek maceraperestler arasındaki sağlık güvenliğini maksimumda tutmaya gayret  ediyoruz.

REKREASYON & İYİ YAŞAM

Doğada güvenli mesafe içinde biraz rahatlamaya ihtiyacın yok mu?

Sizlere sunduğumuz yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurları dışında zamanınız verimli ve keyifli geçirmeniz için yoga-nefes-meditasyon alanları, forrest fit spor alanları, doğada yaşam ve kamp alanları ile tüm imkanları bir arada sunuyor; Reiki, yaşam koçluğu gibi konularda uzman kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Tesisimiz de Covid-19 Önlemleri alınmıştır.

ORGANİZASYON & ETKİNLİK

Covid-19 bir kez daha aradığımız herşeyi doğada bulabileceğimizi hatırlatmadı mı?

Kurumlar, şirketler ve münferit ihtiyaçları için tasarladığımız etkinlik alanları ile şirket toplantılarınıza, eğitim organizasyonlarınıza, kapalı - özel grup etkinliklerinize İstanbul'un merkezinde doğanın içinde profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımızla yeni imkanlar sunuyoruz.

Tesisimiz de Covid-19 Önlemleri alınmıştır.

NELER VAR NELER?

Güvenli ve sosyal mesafe çerçevesinde temiz orman havası

IMG-20200902-WA0006_edited.jpg

KIDS OF JUNGLE

Çocuk Eğlence ve Gelişim Köyü